שתלים ללא השתלת עצם

השתלות שיניים ללא השתלת עצם – האם זה אפשרי ולמי זה מתאים?

אנשים רבים הזקוקים להשתלת שיניים סובלים מאובדן עצם בלסת המיועדת לתמיכה בשיניים. עקב המחסור בעצם ישנו קושי לבצע השתלות שיניים, שכן השתלים אמורים להיקלט בעצם, ועל כן עולה צורך בהשתלת עצם כטיפול מקדים. חשוב לדעת כי בימינו ישנו תהליך רפואי חדשני המאפשר השתלת שיניים ללא השתלת עצם, המבטיח תוצאות, מהירות, יעילות ובטוחות באופן חסרות תקדים. בעקבות זאת הדרך להצלחה לשיקום הפה היא אפשרית כעת גם עבור אנשים מחוסרי עצם, במקרים רבים ללא צורך בהשתלת עצם ו/או בהרמת סינוס. אז איך ההליך מתאפשר, איך הוא מתבצע ולמי הוא מתאים?

למידע נוסף לחצו כאן

שתלים ללא השתלת עצם – מה ההליך ולמי זה מתאים?

אנשים רבים סובלים מאובדן העצם בלסת, ועל כן חוששים מאוד להתחיל הליך של שיקום הפה שכולל השתלות שיניים, בשל הצורך לעבור ניתוחים כירורגיים, לעיתים בהרדמה מלאה, של השתלת עצם ו/או הרמת סינוס – כל זאת כתנאי מקדים לפני ביצוע ההשתלה. החדשות הטובות הן שבימינו ישנה טכנולוגיות מתקדמות של השתלת שיניים ללא עצם, אפילו ביום אחד, ללא צורך בהשתלת עצם והרמת סינוס: למשל שתלים המתחברים ללסת בצידי החניכיים, שתלים המתחברים לעצם הזיגומה , או שימוש בשתלים קצרים המתאימים לגובה מינימלי של עצם. הטיפול מתאים לאנשים מחוסרי עצם, ועל מנת להתאים את סוג הטיפול למטופל באופן ספציפי יש צורך להיוועץ ברופא מומחה בכירורגית פה ולסת ומומחה לשתלים, זאת כדי להתאים את הטיפול המיטבי עבורכם לשיקום הפה.

השתלת שיניים ללא הרמת סינוס – החדשנות בתחום השתלות השיניים

על מנת שהשתלים ייקלטו כראוי בתהליך שיקום הפה, לעיתים נדרשת התערבות כירורגית שבה יש צורך להרים את הסינוסים, שנמצאים מעל הלסת העליונה. מדובר בתהליך מקדים של הכנה המתבצע לפני השתלת שיניים. הרמת סינוס הוא תהליך כירורגי שבו יש לפנות באופן ספציפי לרופא מומחה לכירורגיה.  בשל החדשנות בתחום ההשתלות בימינו, אשר מאפשרים לקבל נתונים הרבה יותר מדויקים על צפיפות העצם ואיכותה, ניתן לבצע היום השתלת שתלים ללא הרמת סינוס במקרים מסוימים ולהפחית התערבות כירורגית. כמו כן, ניתן כיום להחדיר חומר שמדמה עצם במקרים מסוימים ובכך לבצע הרמת סינוס ללא ניתוח. כל שנותר לעשות הוא להתייעץ עם רופא שמתמחה בכך ולקבל את הטיפול המומלץ ביותר.

שתלים ללא השתלת עצם

שתלים ללא השתלת עצם – הכירו את אלאדין קליניקס

באלאדין קליניקס מבוצעים כל סוגי השתלות בשיניים, גם ללא צורך בהשתלת עצם ו/או בהרמת סינוסים, בטכנולוגיות ובשיטות המתקדמות ביותר – כולל השתלת שיניים ביום אחד, בשיטה מהירה, בטוחה ובעלת הצלחה גבוהה. במרפאה תמצאו מעטפת מושלמת ומסונכרנת של מגוון טיפולים נרחב, רמת מכשור אחרת, שירות ומקצועיות, המשלבת תחת קורת גג אחת את הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר שקיימים כיום בתחום רפואת השיניים:

  • השתלת שיניים עם תהליך ריפוי ושיקום מידיים – כולל השתלת שיניים ביום אחד!
  • השתלות עצם מורכבות
  • הרמת סינוס
  • בניית רכסים לצורך השתלות
  • עקירות שיני בינה כלואות
  • כל טיפולי החניכיים הסטנדרטיים
  • טיפולי אסתטיקה

ההשתלות מבוצעות על ידי ד"ר מונהא עלא אלדין, מומחה בכיר בתחום כירורגיית פה, פנים ולסת, מטפל בכירורגיה ובהשתלות דנטליות, אסתטיקה, השתלות עצם, עקירות כירורגיות ועקירות שיניים כלואות. במרפאה תמצאו מגוון טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרה על איכות הטיפול ועל הליווי והתמיכה מתחילת התהליך ועד לסיומו בהצלחה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי ומהיר על השתלות שיניים ללא עצם, באמצעות "צור קשר" באתר, בטלפון: 04-6999788 או בדוא"ל: aladdent2@gmail.com.

 

 

 

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן