רופאים מומחים לשתלים

רופא שיניים מומחה לשתלים – מה חשוב לדעת?

רופאי שיניים רבים יכולים לבצע השתלות שיניים וישנו מגוון רחב בתחום זה. אם מדובר במקרה של שן בודדת, או בהליך פשוט יחסית, ניתן לבצע השתלה אצל כל רופא שיניים שמבצע זאת. אולם, במקרים מורכבים יותר, בהם נדרש הליך משמעותי בשיקום הפה, תוך התחשבות במספר גורמים, כגון שיקום הלסת, הרמות הסינוסים, התחשבות במחלות כרוניות או במקרים שבהם נעשתה השתלה לא טובה – חשוב לחפש אחר רופא שיניים מומחה לכירורגיה ולשתלים. חשוב מאוד שלא תזניחו את הפה שלכם, ותפנו לגורם מקצועי שיעזור לכם לשקם אותו. אז מה חשוב לדעת כאשר מחפשים אחר רופאים מומחים לשתלים?

למידע נוסף לחצו כאן

מדוע חשוב לפנות אל רופא שיניים מומחה להשתלות?

  • סיוע במצבים מורכבים לשיקום הפה – אם אתם סובלים מבעיות משמעותיות בפה, זקוקים לשיקום הפה והשיניים, תוך התחשבות בסיכונים ובסיבוכים אפשריים – חשוב לפנות לרופא המתמחה בכך. רופא שיניים שמתמחה בשתלים יידע לשקלל את מגוון הגורמים של המטופל בדרך להצלחה מרבית בשיקום הפה.
  • מניעת סיבוכים עתידיים אפשריים – רופא מומחה בהשתלות גם יסייע במניעת סיבוכים אפשריים שעלולים להיווצר, כגון פגיעה בעצבים העדינים שנמצאים בלסת התחתונה והעליונה, אשר עלולה להיות פגיעה כרונית ובלתי הפיכה. כמו כן, מומחה בתחום יסייע במניעת סיבוכים שעלולים להיגרם כתוצאה מכך שהגוף דוחה את השתלים או יצירת זיהומים, ויהיה במעקב צמוד על ההשתלות.
  • שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום – רופא שיניים שמתמחה בהשתלות דנטליות יעניק טיפול עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר בתחום. לפני שפונים לטיפול, חשוב לוודא באיזה מכשור משתמש הרופא, האם הוא מבטיח הצלחה ובטוח לשימוש, והאם ישנם סיכונים אפשריים שעלולים להיגרם.

מה חשוב לבדוק כאשר פונים לרופא להשתלות?

לפני שאתם מפקידים את בריאות הפה שלכם אצל רופא השיניים המבצע את ההשתלה חשוב לבדוק מהי ההשכלה שלו בתחום, האם יש לו תעודה מאוניברסיטה מוכרת, היכן עבר התמחות ובאיזה תחום. ודאו כי הרופא עבר התמחות ספציפית בתחום השתלת שיניים וכי הוא עוסק בכך באופן מקצועי. כמו כן, כדאי לבדוק אם יש לו ניסיון בתחום והאם יש לו ניסיון בפתרון הבעיה הספציפית שלכם. בנוסף, מומלץ לוודא כי הוא מלווה בכל תהליך שיקום הפה, וכי הוא מבצע גם את השיקום נוסף על השתלים, על מנת שיעניק לכם תמיכה בכל התהליך מתחילתו ועד סופו.

רופאים מומחים לשתלים

השתלת שיניים אצל המומחים ביותר – הכירו את אלאדין קליניקס

באלאדין קליניקס מבוצעים כל סוגי השתלות, בטכנולוגיות ובשיטות המתקדמות ביותר – כולל השתלת שיניים ביום אחד, בשיטה מהירה, בטוחה ובעלת הצלחה גבוהה. כל ההשתלות מבוצעות על ידי ד"ר מונהא עלא אלדין – רופא שיניים מומחה להשתלות, מומחה בכיר בתחום כירורגיית פה, פנים ולסת, מטפל בכירורגיה ובהשתלות דנטליות, אסתטיקה, השתלות עצם, עקירות כירורגיות ועקירות שיניים כלואות. במרפאה תמצאו מעטפת מושלמת ומסונכרנת של מגוון טיפולים נרחב, רמת מכשור אחרת, שירות ומקצועיות, המשלבת תחת קורת גג אחת את הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר שקיימים כיום בתחום רפואת השיניים:

  • השתלת שיניים עם תהליך ריפוי ושיקום מידיים – כולל השתלת שיניים ביום אחד!
  • השתלות עצם מורכבות
  • הרמת סינוס
  • בניית רכסים לצורך השתלות
  • עקירות שיני בינה כלואות
  • כל טיפולי החניכיים הסטנדרטיים
  • טיפולי אסתטיקה

במרפאה תמצאו מגוון טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרה על איכות הטיפול ועל הליווי והתמיכה מתחילת התהליך ועד לסיומו בהצלחה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי ומהיר על השתלות שיניים, באמצעות "צור קשר" באתר, בטלפון: 04-6999788 או בדוא"ל: aladdent2@gmail.com.

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן