כירורג פה ולסת בצפון

לבחור כירורג פה ולסת מומלץ בחיפה

מרבית האנשים חושבים ש- "רופאי שיניים" עשויים מקשה אחת. אמנם היא נבדלים זה מזה באישיותם, ברמתם המקצועית, במחיריהם וכדומה – אבל בסך הכל מדובר באותו המקצוע ובאותם תחומי המומחיות. ואולם, מדובר בטעות. למעשה, כפי שבענפי הרפואה האחרים ישנם רופאים כלליים ומומחים, כך גם ברפואת שיניים יש התמחויות, למשל מומחיות פה ולסת. בשורות הבאות נבין מדוע כדאי להעדיף מרפאה שעובד בה מומחה פה ולסת בצפון, מתי הוא נדרש ואיך בוחרים מבין אנשי המקצוע.

למידע נוסף לחצו כאן

 

מתי צריך כירורג פה ולסת בצפון?

ישנם טיפולי שיניים רבים המבוצעים בהצלחה ובמיומנות גבוהה על ידי רופאי שיניים כלליים. יחד עם זאת, לעיתים קיימות התערבויות כירורגיות נקודתיות המצריכות יותר ידע, ניסיון ומיומנות. מדובר למשל במקרים של השתלות עצם, עקירת שיני בינה כלואות, ביצוע שתלים זיגומטיים, ניתוחי לסת וכדומה. ההבדל בין כירורג פה ולסת בחיפה לבין רופא שיניים כללי, הוא שהמומחה צבר ניסיון רב במצבים אלו. למעשה, הוא ביצע חמש שנות התמחות לאחר שסיים את לימודי השיניים הכלליים, וזאת במחלקות שונות של בתי חולים מאושרים להתמחות על ידי ההסתדרות לרפואת השיניים בישראל. במהלך השנים הללו צפה בניתוחים רבים המבוצעים על ידי מומחים, ביצע בעצמו התערבויות כירורגיות רבות, למד לעומק וצבר ידע תיאורטי נרחב, התמודד עם מצבים מורכבים, וכן הלאה.

המשמעות היא שבמצבים יותר מורכבים של רפואת השיניים, כירורג פה ולסת חיפה הוא איש המקצוע שצריך לקרוא. אכן, אין זה נדיר שלאחר אבחנה שמבצע רופא שיניים כללי, נאמר למטופל כי ההתערבות דורשת מומחיות מיוחדת ויש לפנות אל מומחה פה ולסת בחיפה או בכל עיר אחרת. הדבר מבטיח כי הטיפול יבוצע על ידי הידיים הבטוחות והמיומנות ביותר שאפשר, מה שמקנה ביטחון גבוה למטופל וסיכויי הצלחה גבוהים ביותר. מכאן גם ברור שישנה עדיפות למרפאה אשר כירורג פה ולסת בחיפה הינו חלק אינטגראלי מהצוות שלה, מבלי שתצטרכו לעבור בין רופאים ומומחים. כך, תחת קורת גג אחת תוכלו לקבל מענה לכל צרכי רפואת הפה והשיניים שלכם, החל בטיפולים המשמרים או הפשוטים יחסית, ועד להתערבויות המורכבות. יש להדגיש כי התערבויות מורכבות אין משמען שאתם נמצאים בסיכון גבוה יותר ואין סיבה לחשוש. רק שסוג ההתערבות מצריך יותר בקיאות וניסיון על מנת שתעבור על הצד הטוב והמוצלח ביותר.

כירורג פה ולסת בצפון

איך לבחור מומחה פה ולסת בצפון

אם אתם מחפשים כירורג פה ולסת מומלץ בחיפה ובצפון כדאי לשים לב לכמה פרטים. ראשית, הוא חייב להיות בעל תואר מומחה מההסתדרות לרפואת שיניים בישראל, ולא רופא שיניים כללי – ואין זה משנה עד כמה הרופא וותיק, מיומן או נחמד. שנית, כדאי לשים היכן ביצע הרופא את ההתמחות בת חמש השנים שלו. למשל, ד"ר מוהנא עלא אלדין, מנהל המרפאה שלנו, הינו בוגר הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית הדסה עין כרם, וכך גם ד"ר אכרם שלבי העובד במרפאה.

בנוסף, יש לשים לב לוותק של כירורג פה ולסת בצפון. למשל, ד"ר אלדין עבד לאורך שנים במרכז להשתלות שיניים בהדסה עין כרם ובעוד מרפאות בישראל, ואילו ד"ר שלבי משמש כרופא בכיר במחלקת כירורגיה פה ולסת בבית החולים פוריה. מעבר לכך, תמיד כדאי לקרוא המלצות מצד מטופלים שטופלו על ידי הרופא ובמרפאה בכלל, ולבדוק אם יש פרסומים בעיתונות, ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות.

 

לפרטים נוספים וקביעת פגישה

כאמור, כדאי לתת עדיפות למרפאות שיניים בהן עובד מומחה פה ולסת בצפון, שכן הוא יודע לתת מענה למצבים יותר מורכבים ולטיפולים המצריכים בקיאות גבוהה. לפרטים נוספים בנושא ולקביעת פגישה הנכם מוזמנים לפנות אל מרפאתנו בטלפון 04-6999788.

 

 

 

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן