השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד – משימה אפשרית בהחלט!

אנשים רבים חוששים מטיפולי שיניים, בעיקר אם מדובר בהשתלות שיניים. החדשות הטובות הן שהשתלות שיניים ביום אחד היא אפשרית בהחלט בימינו בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום זה. לתהליך מזורז זה ישנם יתרונות רבים שכדאי להתוודע אליהם. לצד זאת, השתלת שיניים ושיקום הפה ביום אחד לא מתאים לכל אחד, ותלוי במצב הבריאותי והחלטת הרופא המטפל. אז מה כולל הליך השתלת שיניים ביום אחד ולמי זה מתאים?

שיקום הפה והשתלה דנטלית –

שיקום הפה הוא הליך רפואי שכולל השתלות שיניים דנטליות, טיפולים בשיניים פגומות, טיפולים במבנה השן, השתלות שיניים, וכל מה שצריך על מנת לשקם את בעיות הפה והלסת. בסיום ההליך השיניים אמורות לתפקד באופן מיטבי תוך שמירה על האסתטיקה של הפה. תחת שיקום הפה, רופאים רבים ממליצים כיום לבצע השתלות שיניים ביום אחד. יחד עם זאת, חשוב להבין שלא ניתן לסיים הליך שיקום פה ביום אחד בלבד, אבל כן ניתן לחסוך את הכאבים ואת תקופת ההחלמה עם השתלת כל השתלים ביום אחד, זאת, כמובן, בהנחה שרופא השיניים המטפל ממליץ זאת.

מה כולל ההליך?

הליך השתלת שיניים ביום אחד כולל בדיקה מקדימה שבה בודק הרופא את מצבו האישי של המטופל וממליץ לבצע את ההליך. לאחר מכן מבצעים את ההשתלות הדנטליות באמצעות שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום רפואת השיניים. לאחר תקופת זמן של איחוי והחלמה, שבה מוודאים כי השתלים נקלטו היטב, מבצעים את הלבשת הכתרים והשיניים המשוחזרות על השתלים.

השתלת שיניים – למי זה מתאים?

­השתלת שיניים ביום אחד מתאים למי שהרופא ממליץ זאת, תוך התחשבות במצבו האישי של המטופל. לא מתאים למטופלים שזקוקים להליך שיקום הפה מורכב ולהליכים מורכבים, כגון הרמת סינוס או השתלת עצם, כתנאי מקדים לפני השתלה דנטלית.

 יתרונות ההשתלה ביום אחד:

להשתלת שיניים יש יתרונות רבים, ובמידת האפשר רצוי לבצע זאת ביום אחד. מכיוון שתקופת ההחלמה ושיקום הפה מתקצרת משמעותית וניתן לחסוך כאבים וסבל רב עבור המטופל. שימוש בשיטה זו מאפשר חזרה מהירה לשגרה, ללא כאבים וללא תופעות לוואי. השיטה מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ונחשבת ליעילה ובטוחה, ומבטיחה מהירות לשיקום הפה והלסת עם תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

השתלות שיניים באזור הקריות ובמחיר מנצח!

באלאדין קליניקס מבוצעים כל סוגי השתלות השיניים, בטכנולוגיות ובשיטות המתקדמות ביותר – כולל השתלות בשיטה מהירה, בטוחה, יעילה ובעלת הצלחה גבוהה. במרפאה תמצאו מעטפת מושלמת ומסונכרנת של מגוון טיפולים נרחב, רמת מכשור אחרת, שירות ומקצועיות, המשלבת תחת קורת גג אחת את הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר שקיימים כיום בתחום רפואת השיניים:

  • השתלת שיניים ביום אחד – עם תהליך ריפוי ושיקום מידיים!
  • השתלות עצם מורכבות
  • הרמת סינוס
  • בניית רכסים לצורך השתלות
  • עקירות שיני בינה כלואות
  • כל טיפולי החניכיים הסטנדרטיים
  • טיפולי אסתטיקה

ההשתלות מבוצעות על ידי ד"ר מונהא עלא אלדין, מומחה בכיר בתחום כירורגיית פה, פנים ולסת, מטפל בכירורגיה ובהשתלות דנטליות, אסתטיקה, השתלות עצם, עקירות כירורגיות ועקירות שיניים כלואות. במרפאה תמצאו מגוון טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרה על איכות הטיפול ועל הליווי והתמיכה מתחילת התהליך ועד לסיומו בהצלחה!
במרפאתנו מבוצעים כל סוגי השתלות השיניים בטכנולוגיות ושיטות הכי מתקדמות, כולל השתלת שיניים ביום אחד. שיטה מהירה, בטוחה ויעילה עם הצלחה גבוהה.
ההשתלות מבוצעות ע״י ד״ר מוהנא עלא אלדין, מומחה כירורגיה פה, פנים ולסתות.

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן