השתלת שיניים ביום אחד בצפון

השתלת שיניים בצפון – מה כולל ההליך ולמי הוא מתאים?

אם גם אתם חוששים מהשתלת שיניים – דעו כי אתם לא לבד. אנשים רבים חוששים אפילו מביקור שגרתי אצל רופא שיניים, ובעיקר כאשר מדובר בטיפולים מורכבים יותר, הדורשים התערבות כירורגית ותקופת החלמה. החדשות הטובות הן שבימינו ישנו מכשור מתקדם והתפתחות טכנולוגית עצומה בתחום השתלות השיניים, אשר מבטיחים תוצאות מהירות, יעילות ובטוחות – כל זאת כמעט ללא כאבים. אז לפני שאתם ניגשים להשתלת שיניים, כדאי לדעת מה כולל ההליך ולמי הוא מתאים.

למידע נוסף לחצו כאן

השתלת שיניים – מה כולל ההליך?

הליך השתלת שיניים, במידה ולא מדובר במקרים מורכבים בהם נדרשת התערבות כירורגית מקדימה, כמו השתלת עצם או הרמת סינוס, כולל את השלבים הבאים:

 • בדיקת התאמה – בשלב הראשון יש להגיע לבדיקת התאמה עם רופא השיניים שאמון על ההליך, בו הוא מבצע צילומים של חלל הפה והלסת, ונותן את המלצתו על פי מצבו של המטופל.
 • ביצוע ההשתלה – במידה וניתן לבצע את ההשתלה, ובמקרים בהם הרופא אף ממליץ לבצע מספר השתלות באותו יום, הרופא מבצע את ההשתלות. יש לקחת בחשבון כי במקרים מסוימים יש לבצע הכנה לקראת השתלה, למשל במקרים בהם יש לבצע השתלת עצם מקדימה לפני השתלת השן.
 • תקופת החלמה ושיקום – למעשה, לאחר השתלת השתלים עצמם, אותם לא רואים, העצם סביב השן צריכה זמן על מנת להחלים ולבצע אנטגרציה טובה סביב השתל , על מנת שניתן יהיה להרכיב עליהם את השיניים. שלב זה הוא חשוב ביותר ואורך כמספר חודשים, בהם מוודאים שהשתלים נקלטו בהצלחה. במהלך שלב זה יש להגיע לביקורת אצל הרופא.
 • הרכבת השיניים – לאחר שישנה הצלחה בקליטת השתלים הדנטליים בחלל הפה, והם עברו תהליך איחוי מוצלח, ניתן להרכיב את השיניים החדשות והמשוחזרות, ולא לוותר על חיוך נפלא!

 

למי מיועדת השתלת שיניים?

השתלת שיניים מיועדת לאנשים שסובלים מאיבוד שיניים, בין אם ממחלות חניכיים, עששת, דלקת מסב השן, מחלות כרוניות כגון סוכרת, חבלה או טראומה. פגיעה ואובדן שיניים יכול לגרום סבל רב, קשיים באכילה וביטחון עצמי ירוד כתוצאה ממראה לא אסתטי. על כן, במצב של אובדן שן או כמה שיניים, מומלץ לשקול השתלת שיניים דנטלית, על מנת לשקם את הפה ולהשיב לעצמכם את החיוך. במקרים מסוימים, ובהתאם למצבו האישי של המטופל, ימליץ הרופא לבצע השתלת שיניים ביום אחד, על מנת לסייע לשיקום הפה.

השתלת שיניים ביום אחד בצפון

השתלת שיניים בצפון – הכירו את אלאדין קליניקס

באלאדין קליניקס מבוצעים כל סוגי השתלות שיניים, בטכנולוגיות ובשיטות המתקדמות ביותר – כולל השתלת שיניים ביום אחד בצפון, בשיטה מהירה, בטוחה ובעלת הצלחה גבוהה. במרפאה תמצאו מעטפת מושלמת ומסונכרנת של מגוון טיפולים נרחב, רמת מכשור אחרת, שירות ומקצועיות, המשלבת תחת קורת גג אחת את הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר שקיימים כיום בתחום רפואת השיניים:

 • השתלת שיניים עם תהליך ריפוי ושיקום מידיים – כולל השתלת שיניים ביום אחד!
 • השתלות עצם מורכבות
 • הרמת סינוס
 • בניית רכסים לצורך השתלות
 • עקירות שיני בינה כלואות
 • כל טיפולי החניכיים הסטנדרטיים
 • טיפולי אסתטיקה

ההשתלות מבוצעות על ידי ד"ר מוהנא עלא אלדין, מומחה בכיר בתחום כירורגיית פה, פנים ולסת, מטפל בכירורגיה ובהשתלות דנטליות, אסתטיקה, השתלות עצם, עקירות כירורגיות ועקירות שיניים כלואות. במרפאה תמצאו מגוון טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרה על איכות הטיפול ועל הליווי והתמיכה מתחילת התהליך ועד לסיומו בהצלחה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי ומהיר על השתלות שיניים בצפון, באמצעות "צור קשר" באתר, בטלפון: 04-6999788 או בדוא"ל: aladdent2@gmail.com.

 

 

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן