השתלת עצם שיניים מחיר

השתלם עצם בפה – כל מה שצריך לדעת

השתלת עצם בלסת היא פרוצדורה מורכבת הדורשת מיומנות ביצוע גבוהה וטיפול הולם במשך תקופת ההחלמה. רוצים לדעת מה הן הסיבות לביצוע של השתלת עצם בפה, מהו הליך ההחלמה והיכן מומלץ לכם לבצע את הניתוח? הפרטים המלאים במאמר הבא.

למידע נוסף לחצו כאן

למה צריך להשתיל עצם בפה?

השתלת עצם נדרשת כאשר ישנו צורך להתקין שתלים בקשת השיניים, אך מסיבות שונות העצם אינה גדולה מספיק לקליטה של השתל. מקרים אלו עשויים להיגרם כתוצאה מספיגת עצם בגלל זיהומים או מחלות חניכיים, גנטיקה העשויה לגרום למחסור מולד של עצם, קרבה של רכס השן לסינוס מה שמצמצם את מקום העצם, טיפולי ריפוי שונים כמו הסרת גידול מחלל הפה או טיפול בטראומה לאחר תאונה וחבלה באזור הפנים. כל המקרים הללו מצריכים התערבות כירורגית שמטרתה שיקום של תשתית השן, הרחבה של העצם ומתן אפשרות להתקנה של שתל חדש.

מה בדיוק עושה רופא השיניים?

הרופא עושה שימוש בעצם אשר לה מספר מקורות אפשריים:

  • עצם מהפה של המטופל.
  • עצם מאזור אחר בגוף המטופל.
  • עצם המופקת מן החי – עצם ממקור חיצוני – האפשרות השכיחה ביותר.

ישנן מספר שיטות בהן יכול הרופא המנתח לנקוט, אך תכליתן של כל השיטות הוא להרחיב או להאריך את עצם הלסת. למעשה הרופא משתיל את העצם ובעזרת השתל ובסיס העצם הקיים ניתן לבצע השתלה של שיניים.

השתלת עצם שיניים מחיר

ניתוח השתלת עצם בחניכיים – מהו ההליך הנכון

לפני ההחלטה על ביצוע הניתוח, יש להבין מעל כל צל של ספק שאכן יש צורך בהשתלה וכי אין כל פתרון אחר. את הניתוח יש לעשות בסביבה הרפואית המתאימה, מאחר ומדובר בהחדרה של עצם זר לגוף יש לנקוט במשנה זהירות ועל הרופא לוודא כי מתקיימים כל תנאי הסטריליזציה הנדרשים. תחילת התהליך, במתן זריקת הרדמה מקומית, כמה דקות לאחריה יוודא הרופא כי האזור רדום כהלכה והוא יוכל לגשת לביצוע הפעולה. הרופא יחשוף את עצם הלסת, בזהירות ישתיל את העצם הנוספת, בסיום יתפור את האזור וימתין עד אשר יתאושש המטופל.

החלמה, תופעות לווי והמלצות

ההחלמה הראשונית אורכת כ-שבועיים בממוצע, במשך התקופה אתם עשויים לחוש נפיחות, כאבים וקושי באכילה. על מנת להקל על ההחלמה מומלץ לצרוך מזון קר כמו יוגורטים, מעדני חלב וגלידות, אסור בתכלית האיסור לצרוך מזונות חמים או קשיחים ללעיסה. חשוב לדבוק בתרופות המרשם הניתנות על יד הרופא.בד"כ לאחר תקופה של בין 6-9 חודשים תבנה העצם מחדש וניתן יהיה להמשך את הטיפול. הליך בניית העצם הוא ביולוגי, לכן הוא אינו קצר, דורש סובלנות ואין דרך יעילה להאיץ אותו מבלי לגרום לנזקים או סכנות נלוות. על כל פנים, במשך כל תקופת ההחלמה יש להישמע להוראות הרופא ולדבוק בהן.

השתלת עצם שיניים – מחיר

ניתוח השתלת העצם הוא אינו ניתוח פשוט לכן עלותו אינה נמוכה לרוב. המחיר צפוי להשתנות בהתאם למורכבות הניתוח, למיקום ההשתלה בפה ולחומרים בהם ייעשה שימוש. בכל מקרה, לא מומלץ להתפשר ויש לפנות לרופא כירורג לסת מומחה אשר לו ניסיון בביצוע ניתוחים מסוג זה.

מרפאת "אלאדין קליניקס" – מרפאת מומחים

מרפאת השיניים בהובלת ד"ר מוהנא עלא אלדין, מומחה כירורגית פה ולסתות המתמחה בביצוע ניתוחים מורכבים בפה ובלסת. השתלת עצם מחיר – החל מ- 3,000 ₪, במרפאה שלנו תקבלו את הטיפול הטוב ביותר וליווי צמוד של הצוות שלנו עד להחלמה והתאוששות מלאים.

לקביעת תור או לשיחת ייעוץ ללא עלות חייגו: 04-6999788. לבירור הפרטים המלאים וקבלת מידע בנושאים נוספים לחצו כאן >>>

 

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן